נגישות
 • ניווט בעזרת מקלדת
 • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
 • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
 • פונט נגיש
 • AAA
 • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
 • הצהרת נגישות
 • נוסף לסל קניות:

מומחים בראיה ירודה

לאופטיקה געש מוניטין רב גם ברחבי העולם. בעזרת הציוד המשוכלל והמעודכן ניתן לאתר את הפתרון האופטימאלי לפציינט ולהתאים לכל אחד ואחד את הפתרון הטוב ביותר עבורו.
לאחר בדיקה מקיפה ניתן להתנסות במשקפיים מיוחדים (מגדלות - טלסקופיים - מיקרוסקופיים - פריזמטיים) ובציוד החדיש ביותר כגון Retiplus.

 • מגדלות
 • משקפיים טלסקופים
 • עדשות פילטר
 • משקפיים / עזרים מיוחדים

פתרונות אופטיים למומחים בראיה ירודה

ראיה ירודה מוגדרת כמצב בו חדות הראיה של אדם קטנה מ-6/15 בעין הטובה יותר, כלומר הפסד של 60% מראיה נורמאלית (6/6). במצב כזה האדם בד"כ יכול לקרוא את הכותרות בעיתון אך הוא אינו מסוגל לקרוא את הטקסט של הידיעה.

לתשר געש מחלקת אופטיקה המתמחה בפתרונות לראיה ירודה. בעזרת צוות מומחים של  אופטומטריסטים ואופטיקאים להם ידע וניסיון מצטברים של עשרות שנים, אנו נותנים את הטיפול המקצועי הטוב ביותר ללקוחותינו.

מקס פופר .O.D, אשר הקים את המכון לפני יותר משלושים שנה, העביר ומעביר את מורשתו לתלמידיו והם אשר מבצעים את הבדיקות המיוחדות הנדרשות.

הפתרונות שניתן להציע, לאחר הבדיקה המקיפה, הם ממתן משקפיים מיוחדות, התאמת טלסקופים או מיקרוסקופים מיוחדים, בהתאמה אישית, ועד מגדלות מגדלים ומסוגים שונים.
לאופטיקה געש מוניטין רב גם ברחבי העולם. בעזרת הציוד המשוכלל והמעודכן ניתן לאתר את הפתרון האופטימאלי לפציינט ולהתאים לכל אחד ואחד את הפתרון הטוב ביותר עבורו.

מכיוון שהחברה מעניקה גם פתרונות הגדלה אלקטרוניים באותו המתחם, ביכולתנו להציע את כל האביזרים והשכלולים העדכניים ביותר לכבדי הראיה וגם לעיוורים.
אין בעולם כולו חברה המתמחה כמונו בכל מגוון הפתרונות הנ"ל, ועל כך גאוותנו.

מי שזקוק למשקפים יודע, שהעיסוק המתמיד באיכות הראיה, כמו גם הדאגה לשלומן של העיניים בכל רגע נתון - אינם נותנים מנוח רב מדי. אך עבור מי שסובל מראיה ירודה במיוחד, שאלה זו מקבלת חשיבות גדולה הרבה יותר, מאחר ומדובר הרבה מאד פעמים במקרים קריטיים שיש באפשרותם להשפיע על אורח החיים בצורה קיצונית במיוחד. במיוחד לשם מצבים כמו אלה, ישנו צורך ואפילו הכרח בהליכה למכוני אופטומטריה מקצועיים, המתמחים במקרה הספציפי.

חסכו לעצמכם דאגות מיותרות

המומחים יוכלו לתת לכם באופן מדויק ומקצועי את האבחון הנכון לבעייתכם, וכן הם יקפידו על בדיקה מקיפה של כלל התרחישים האפשריים העומדים לפתחכם. מלבד היצע שירותים רחב והקשבה מיוחדת, מכונים מקצועיים המחזיקים בצוות איכותי באמת יידעו גם ללוות תהליכים באופן מבוקר ונכון, והכל בדרך נעימה ומכבדת.

מומחים בראיה ירודה - למה זה בעצם כל כך חשוב?

הרבה אנשים ונשים נוטים בטעות לחשוב שמכון אופטיקה הוא הפתרון הטוב ביותר עבור כל המקרים והמצבים, מכיוון שבלימודי האופטומטריה ובמהלך ההכשרה המעשית יש דרישה להכיר את כל הפגמים, המחלות והסיבוכים. כל זה נכון כמובן, אך באופן לא מפתיע רקב במידה מסוימת. שכן החומר הדרוש להתמחות ספציפית בנושאי ראיה ירודה הוא רחב מאד, ולמעשה מתחדש כל העת במחקרים ופיתוחים שונים. לשם כך, אם אתם סובלים מראיה ירודה (ליקויי ראיה ואפילו קרבה למצב של עיוורון), חשוב מאד להקפיד על קבלת שירות לא מתפשר בכל הקשור למציאת פתרונות אופטיים להמשך התנהלות תקינה בחיי היומיום. רק מומחים בראיה ירודה יכולים למצוא ולאבחן את הבעיה הספציפית שלכם במדויק, באופן שהם יידעו להגיד ולייעץ לגבי המשך הטיפול והדרכים הנכונות והטבות ביותר לשמור על המצב הקיים לאורך זמן בהמשך. ההתפשרות על הליכה למקומות שאינם מקצועיים ומומחים בתחום עלולה להביא לתוצאות מרחיקות לכת, באופן כזה שבמקרה וחלילה צצה ועולה בעיה חמורה, יהיה קשה למצוא בדיעבד את מי להאשים.

טיפול בראיה ירודה בחברת תשר געש

אם גם אתם (או קרוביכם) סובלים מליקוי ראיה, תוכלו לפנות למומחי האופטיקה שלנו בחברת תשר געש, ואנו נשמח לעמוד לשירותכם. החברה מעמידה לרשות קהל לקוחותיה את ראשוני האופטומטריסטים המומחים בישראל, במכון המקצועי המוכר בארץ ובעולם לטיפול ספציפי בראיה ירודה. מלבד זאת, תוכלו להתרשם מהמגוון הרחב העומד לרשותכם של ציוד ועזרים לעיוורים וללקוי ראיה, ולבחור את מה שמתאים לכם למגוון שימושים ועל פי שלל טכניקות ושיטות.