נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • הצהרת נגישות
  • נוסף לסל קניות:

header

משקפי הגדלה למנתחים

כירורגים עושים שימוש רב במכשיר שבלעדיו הם לא יהיו מסוגלים לבצע ניתוחים שונים והכוונה היא אל משקפי הגדלה למנתחים. המשקפיים הן קלות משקל ומאפשרות לא לאמץ את הצוואר או הגף, כאשר ניתן להטות אותן ולשמור על שדה העבודה. באמצעות משקפי הגדלה מקצועיות שמיועדות לכירורגים. משקפיים אלה מגיעות בגדלים שונים וכן, עם תאורה. בצורה זאת קל הרבה יותר לעבוד, במיוחד שמדובר בניתוח שעשוי לערוך כמה שעות טובות או מספר ניתוחים.

התאורה במשקפי הגדלה עבור מנתחים פועלת על סוללות. ציוד רפואי, שמגיע לרופאים, כגון משקפי הגדלה למנתחים, חייב לעבור את כל בדיקות האיכות והבטיחות, כך שהם יכולים להרגיש בטוחים בעבודתם. ניתן אפילו לרכוש משקפי מנתחים גם באמצעות האינטרנט, אך חשוב לוודא כי ישנה אחריות ושהחברה היא ידועה ועומדת תחת תו תקן. יש לוודא, כי יש מי שעומד מאחורי הציוד הרפואי, כך שאם יהיה קלקול במכשיר, יהיה מי שיתקן אותו במעבדת החברה, ממנה רכשתם אותו.

משקפי הגדלה למנתחים בגדלים שוניםמשקפי הגדלה למנתחים

משקפי מנתחים, ניתן למצוא בהגדלות שונות, יש כאלה המגיעות עם 4 גדלים ויש עם 6 אך יש לבדוק כי בכולן יש תאורה למנתחים שתתאים לכל רופא. רופאים רבים ומקצועיים, מעורים כל העת, בציוד החדש והמשוכלל שנכנס לשוק. הם הולכים להרצאות השונות ומתעדכנים בציוד החדש, לאחר שהודגם בכנסים והם קיבלו עליו מידע יעיל וכן קטלוגים או חוברות הסברה על המוצרים השונים שהם זקוקים להם בחדרי הניתוח. משקפיים אלה נעשות בטכנולוגיה חדשה ביותר ועל כן כמעט בטוח ששמעתם עליהן בהרצאות שונות. רכישת הציוד והמכשור הרפואי, אינה ענין של מה בכך, יש לבצע רכישה רק על פי הקריטריון ולא על פי המחיר או זמן ההגעה של המוצר שהזמנתם.

משקפי ההגדלה של חברת תשר געש

מי שמחפש משקפי הגדלה למנתחים, כדאי כי יגיע לחברת תשר געש הקיימת 17 שנה במתחם חוצות שפיים. החברה מייצגת את מיטב החברות האמריקאיות. גם אנשים שהם כבדי ראייה, יכולים למצוא פתרונות לראייה לקוייה בעזרת מגוון המוצרים שעשויים לסייע לאנשים אלה. תוכלו למצוא פיתוחים טכנולוגיים חדשניים בחברה. החברה היא המובילה ביותר בארץ. לחברה, מעבדה מיוחדת שמאפשרת להעניק שירות תיקונים מקצועי למכשירים השונים. ציבור הרופאים, רוכש את המכשור הדרוש לו, כאשר הוא המשוכלל בעולם, באמצעות חברת תשר געש. ניתן למצוא מכשור עזר, לסטודנטים וכן למבוגרים המתקשים בראייה וביצוע פעולות יום יומיות, באמצעות הציוד המתקדם של חברת תשר געש.